всi
книги
Оплата і доставка
Оплата
Оплата товару здійснюється онлайн платіжними картками Visa та MasterCard (в т.ч. Google Pay, Apple Pay) за допомогою платіжного сервісу WayForPay.

Доставка по Україні
Доставка здійснюється по всій Україні, окрім тимчасово окупованих територій.
Варіанти доставки по Україні:
· На відділення «Нової пошти»
· Поштомат «Нової пошти»
· Кур'єрська доставка від «Нової пошти»
Вартість доставки сплачується покупцем за тарифами перевізника.

Доставка в інші країни
Доставка в інші країни здійснюється «Нова Пошта Global».
Вартість доставки – за тарифами перевізника. Оплачується додатково після прорахування нашим менеджером відповідно до тарифів. У вартість доставки не включено вартість митного оформлення вантажу. Якщо сума замовлення перевищує межу безмитного ввезення, необхідно буде сплатити державні послуги з розмитнення.

Об’єднання замовлень
На жаль, на нашому сайті неможливо створити замовлення для декількох книжок одночасно. Вибачте за незручності!
Якщо ви бажаєте, щоб ми відправили вам декілька товарів однією посилкою, ви маєте відмітити це в полі «Поєднати кілька замовлень в одну доставку?» у формі замовлення кожного товару, який необхідно буде об’єднати для відправки.

Отримання електронних книжок
Посилання на завантаження електронних книжок надаються у листах, які відправляються автоматично на електронну адресу покупця, вказану при оформленні замовлення, щойно оплата надійде на наш рахунок.
Якщо ви не отримали лист з посиланням на завантаження книжки, перевірте папку спам. У разі відсутності листа, напишіть, будь ласка, ваші ім'я, прізвище та електронну адресу, які ви зазначали при оформленні замовлення, в будь-який месенджер за номером +38 050 569 16 04 або на електронну адресу books.khmelovskaya@gmail.com. І ми продублюємо вам окремо посилання на книжку.
Дивіться також:
Щедрость - причина богатсва
Тайна твоего предназначения
Как создать все из ничего
В жизни справедливо все
10 правил проживания на Земле
Дневник свободного человека
Тещин язык