всi
книги
Повернення та обмін товару
Друковані книжки
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 друковані видання належної якості обміну та поверненню не підлягають.


Повернення або обмін товару можливі тільки у випадку, якщо книжки містять типографський брак, що призводить до втрати або спотворення інформації: відсутність друкованого тексту, відсутність сторінок, зім'яті друкарським верстатом сторінки, перевернуті щодо обкладинки сторінки тощо.

У разі виявлення браку, ви можете звернутися до нас за телефоном +38 050 569 16 04 або написати на електронну адресу books.khmelovskaya@gmail.com. І ми спробуємо розв'язати це питання якомога швидше.Електронні та аудіо книжки
Кошти за придбані електронні та аудіо книжки не повертаються, а замовлення таких категорій товару вже неможливо скасувати або змінити після їхньої оплати. Тому будьте уважні під час оформлення покупки.
У разі здійснення оплати за надання доступу до скачування книжок та неможливості їх безпосередньо завантажити з технічних або будь-яких інших причин, що виникли на стороні та з вини покупця, повернення сплачених коштів не провадиться, а контент вважатиметься отриманим належним чином. Повернення сплачених коштів можливе лише в тому випадку, якщо продавцем було надано неробочий файл (який неможливо відтворити або зберегти, і якщо це доведено після перевірки продавцем) і у разі, якщо продавець не може здійснити заміну такого файлу. Таким чином, контент належної якості поверненню та обміну не підлягає.
Дивіться також:
Щедрость - причина богатсва
Тайна твоего предназначения
Как создать все из ничего
В жизни справедливо все
10 правил проживания на Земле
Дневник свободного человека
Тещин язык